ahmet tokkan

kolibandi
AKP'li Belediye Meclis Üyesi.

geçtiğimiz günlerde tv lerde boy boy çığluk atan kadın diye gösterilen ve uğradığını düşündüğü haksızlık sonrası sinir krizi geçiren öğretim görevlisi özlem atak için söylediği sözlerden sonra dikkat çeken hede. hani kişi, şahıs falan diyemiyorum. maalesef sözlerinden ötürü bir kadın evladı dahi demek gelmiyor içimden.

sözleri :
Sabah gazetesi : Fazlasıyla basın cezayı bu cazgıra
başka bir yorum: Bu karıya iyi bir sopa atmazsanız hakkımı helal etmiyorum polisler
yeni şafak : Basın sopayı adi karıya
başka bir yorum : Odunla dövmezseniz adam değilsiniz
bir haber sitesi : Basın dayağı sesi kesilir

ne kadar hoş, ne kadar nazik ifadeler değil mi? bir kadının doğurduğu birinden bahsediyoruz. belki başka bir kadınla hayat arkadaşı. belki bir kız çocuğu babası. nasıl bir çocukluk geçirmiş olabilir ki?

yanlış anlaşılmasın kendisi için üzülmüyorum. asla aklımın ucundan geçmez öyle bir şey, acımıyorum da. çünkü kendisine sorsanız çok haklıdır şimdi. kesin çok haklıdır. ellerinde fırsat olduğu için sesini bu kadar çıkardığını ima eder bize. oysa irade güçsüzken de aynı şeyleri söyleyebilmektir. mesele bir zihin, bir ideoloji sorunudur. diye anlatmak gerekir de gerek yok. ona oku deriz o okumaz da şimdi. o zaman boş verelim. benim ve kendisinin tanımadığı bir kadına reva gördükleri hoş değil. başkası için bunu isteyenler de bir ana çocuğu, bir kadın eş, bir kız babası olabilir.

https://odatv.com/bu-kadini-odunla-dovmezseniz-adam-degilsiniz-diyen-akpliye-karsi-kadinlar-ayaga-kalkti-03121803.html