ibrahim melih gökçek

keppo
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı` dır. Son dönemlerde twitter üzerinden fenomenliğe oradan, guruluğa terfi etmiştir. RedHack` in madara edip durmalarına karşın, yüzsüzlükle bulantılarla karışık yüz ekşimelerinin adresi olmuştur. Gezi Direnişi sırasında polis kurşunuyla öldürülen Ethem Sarısülük` ün öldürüldüğü yere, `kahraman polis` gibi bir içeriğe sahip pankart asarak, ejdarhalığın doruklarına ulaşmıştır.
emrettin
Gün itibari ile tekrardan Ankara Büyükşehir belediye başkanlığına akp`den adaylığı açıklanmış şahıs. geçen dönem başbakan bu kişiyi aday koymamak için son güne kadar beklerken bu sene ilk gün açıkladı. oysa bu seçim mhp`nin ankara adayı cılız ve melih gökçek`i tarih sahnesinden silmek için en uygun zamandı. muhtemelen chp`nin adayının çok güçlü olacağı istihbaratı alındı.
karpuz yiyen kartal
iddialara göre, mansur yavaş` a seçimi kaybedeceğinden endişe edildiği için adaylıktan geri çektirilerek yerini ali babacan` a bırakması muhtemel kişi. zerre sevildiği görülmemiştir. hayatının son otuz yılı belediyecilikle geçmiş olan zat.
benden yazar olmaz
twitter hesabını çalanlara `hesabımı geri verin sizi dava etmeyeceğim` diye çağrıda bulunan twitter fenomeni. bu tavrı okuyanda `topumu geri istiyorum` havası oluşturuyor. komik insan vesselam.
kolibandi
gazilerden özür dilemezse gazilerin açlık grevine gitmesine sebep olacak başgan.

http://www.odatv.com/n.php?n=melih-gokceke-karsi-gaziler-aclik-grevine-basliyor-3010141200
kolibandi
cumhuriyet gazetesi üzerinden tivitırı kullanarak provokasyon yapan kişi.

kendisine siyasetçi demektedir.

diyor ki;

cumhuriyet gazetesi Charlie hebdo dağıtacak Müslümanların tepki göstermesini sağlayacak ve Müslümanları kötü gösterecek.

Müslümanlar sağ duyulu davranırsa gazetenin Müslüman düşmanı ortakları gazeteye saldıracak ve Müslümanlar yaptı diyecek.

yani gökçek var olan iki durumu da söylemiştir. yani gazetenin tek derdi Müslümanları kötü gösterecek hareketlilik yapmakmış. bunu akp`li olan gökçek`in söylemesi ayrı bir soru işaretidir tabi.

yazdıkları aşağıdadır.

`CUMHURİYET`İN TAHRİKLERİNE KANMAYIN`

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından paylaştığı mesajında Cumhuriyet Gazetesi`nin o karikatürü yayınlayacağını belirterek uyarılarda bulundu:

`Cumhuriyet Gazetesi, Peygamberimizin (S.A.V.) karikatürünü basarak Türkiye`yi tahrik etmeye çalışacak.

Sevgili Twit alemi. Kesinlikle Cumhuriyet Gazetesi`nin oyununa düşmeyelim. Gayeleri, kendilerine bir saldırı yapılmasını sağlamak ve dünya kamuoyuna Müslümanları saldırgan göstermek. Muhtemelen bu, yurt dışından beynelmilel güçlerle işbirliği yapılarak hazırlanan bir tezgah. Türkiye`den Cumhuriyet Gazetesi`nde bir saldırı olmazsa, büyük ihtimalle yurt dışından satın alınmış ajanlara aynı şeyi yaptıracaklar. Bu konuda çok ciddi endişelerimiz var. Kesinlikle ama kesinlikle provokasyona düşmeyelim.

Birincisi, protestolarımızı Twitter üzerinden gösterelim. İkincisi, herkes inancına yapılan saldırı dolayısıyla mahkemeye başvursun.

Tekrar ediyorum. Bu haince tezgaha tahrik olup gelmeyelim. Bu İslam düşmanlarının oyunlarını bozalım. Cumhuriyet Gazetesi`ni protesto ediyorum!`

http://www.ensonhaber.com/melih-gokcek-cumhuriyet-o-karikaturle-tahrik-edecek-2015-01-14.html
0 /