nejat işler

shovalye55
ünlü ya da ünsüz, önemli değil, bir insanın kendine karşı nasıl bir zalim olabileceğini gösteren bir ademoğludur. Allah şifa versin ve yardımcısı olsun.
kolibandi
acil geçmiş olması gereken sanatçıdır.

arkadaş amaç nedir, sebep nedir, bedene bu kadar işkence etmenin anlamı nedir?

(gbkz: dirennejat) diren ki direnenin kazandığı bir daha ispatlansın, diren ki aramızda kalasın.
bir ipte iki cambaz
`Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok. Bazen cevabını kaldıramayacağını bilsen de yine de gerçeği öğrenmek istersin. Milyon tane kazık yiyince, bedenin zarar görüyor. Çıplak geldim, çıplak gideceğim. Amacım zamanı satın almak. Mülk edinmek gibi bir derdim yok. Mülkiyet hırsızlık gibi bir şey. Sevmiyorum işte. Biz kuşak olarak böyleyiz. Bize sevmeyi, bir şeylere bağlanmayı öğretmediler. O tarafımız gelişmedi. Ben dünyanın bir parçasıyım. Şurayla ve bedenimle sınırlı değilim. Bir şeyler yanlış gidiyor, birileri acı çekiyor. Ben de çekiyorum aynı acıyı. Altıma son model bir araba çekip, güzel bir ev alınca mutlu mu olacağım yani. Hayır olmam. Aramızda mutlu olanlar varsa zekalarından şüphe ederim, bir de gözlerinden. Çünkü iyi görmüyorlardır. Siz beni yenmediniz çünkü: ben sizinle daha oynamadım. Ben gidiyorum dediğimde, `gitme` diyen birini değil, ben de geliyorum, yalnız gidemezsin diyen birini istiyorum.`


durumu ağırlaşmadan önce bu sözleri söyleyen karakterli kişi.
benden yazar olmaz
hakkında saat başı çelişkili haberler gelen sanatçı. biri diyor `iyiye gidiyor`, diğeri diyor `durumlar vahim`; kime inanacağımızı şaşırdık...

ulan şu durumdan bile rating çıkaran medyanın insafının...
kolibandi
sağ elinin iki parmağı kesildiği söylenen kardeşimiz, abimiz, arkadaşımızdır.

canı sağolsun da giden parmak olsun, üzülmesin aramızda olsun gülümsesin gücümüze güç katsın.
benden yazar olmaz
kendisi ve arkadaşlarına Datça`da oynanan amatör küme maçı esnasında kale arkasında içki içildiği gerekçesiyle 80 tl. ceza kesilen sanatçı.

her daim ilginç işler bu adamla anılıyor vesselam.
kolibandi
sağlık durumu hakkında yeni bilgi geçmediğine göre iyileşmeye başladığı ya da en azından daha kötü olmadığı düşünülen sanatçı.

hep iyi olsun çok iyi olsun.