confessions

reklamyazanadam

Yazar  · 8 Ekim 2014 Çarşamba

  1. toplam anlam 208
  2. takipçi 0
  3. puan 208

medya ortamında düşünce

reklamyazanadam
medyanın mülkiyet yapısından bağımsız olarak varolması imkansız düşüncedir. çünkü günümüz ekonomik sisteminin içinde enformasyon ve ona bağlı olarak gelişen düşünce alınıp satılan bir metadır. hal böyle olunca da, medya araçlarında üretilen düşünce veya ideoloji belli bir sınıfın dünya tasavvurunu kaçınılmaz olarak yansıtır.

pkkeylemleri.com

reklamyazanadam
kürtçü/ faşist pkk terör örgütü tarafından üstlenilmiş ve örgütün ana yayın organında yayınlanmış olan terör eylemlerinin arşivlendiği site. halkın karşısına sözde demokratik ve barışçıl söylemlerle çıkan bu katillerin etiketlerini kazıyınca altlarından tam olarak böyle bir vahşet çıkıyor.
http://www.pkkeylemleri.com/

20 şubat 2015 ege üniversitesi öğrenci olayları

reklamyazanadam
pkk`nın şehir yapılanmalarının başlaşttığı ve fırat yılmaz çakıroğlu isimli ülkücü bir genci öldürdüğü olaylardır. bu cinayeti işleyenlerin ne kadar demokratik ve hümanist olduklarını, 16 yaşındali yasin börü`yü öldürürken de görmüştük. dağdan inme kıllı bir ayıya önder diyen adamların demokrasi ve hümanizm denen kavramları içselleştirmesini beklemiyoruz zaten. neyse, akp gitsin de kafanızı kuma gömüp postal yalatacağımız günler tekrar gelecek.
edit: roma hukukuna dayanan bütün teorilerin çöktüğü ve bir şirketin 16 devleti alacak kadar cirosu olan bir dünyada hümanizm, en basit tabiriyle salaklıktır. bu yüzden böyle ayılara karşı kendimizi korumak (bireysel silahlanma) haktır.
0 /