confessions

sherlock

Yazar  · 25 Ocak 2014 Cumartesi

  1. toplam anlam 57
  2. takipçi 0
  3. puan 57

robert downey jr.

sherlock
(gbkz: chaplin) performansıyla akademi ödüllerine aday gösterilmiş, bafta ödüllü sanatçıdır, sinema ile ilgisi dışında, bir adet albümü bulunur, albümde yer alan şarkıların pek çoğunun sözü ve müziği de kendisine aittir. ayrıca en bilinen rolleri için:
(bkz: sherlock holmes)
(bkz: iron man)

the flash

sherlock
(gbkz: dc comics)in en önemli karakterlerinden biri olan flash, ilk olarak çizgi romanlarda 1940`ta görülmüştür. yaratıcıları, gardner fox ve harry lampert olan flash, ses ve ışıktan daha hızlı hareket edebilme ve koşabilme yeteneğine sahiptir, bu hızı ona, zamanda yolculuk ve çabuk iyileşme gibi ek özellikler sağlar, (gbkz: scarlet speedster) olarakta bilinen flash, (gbkz: flashpoint)e sebep olarak tüm dc evreninin sıfırlanmasına neden olmuştur, en çok bilinen flashlar, (gbkz: barry allen) ve (gbkz: wally west)tir. aynı zamanda, karakterle aynı adı taşıyan dizidir, dizide flash, (gbkz: grant gustin) tarafından canlandırılmaktadır.

green arrow

sherlock
ilk olarak 1941 yılında, çizgi roman sevenlerle buluşan green arrow, morton weisinger tarafından yaratılmıştır. gerçek adı, (gbkz: oliver queen ) olan karakter, tıpkı (gbkz: batman) gibi milyonerdir ve kendisini şehri (gbkz: starling city)`e adamıştır. fakat batmanin aksine, green arrow, suçlularla savaşırken çeşitli oklar kullanır. son zamanlarda televizyon ekranlarında yayınlanan (gbkz: arrow) dizisinde, (gbkz: dc comics)in bu sevilen karakteri, (gbkz: stephen amell) tarafından canlandırılmaktadır.

batman

sherlock
ilk kez 1939 yılında çizgi roman sahnesine çıkan batman, bob kane tarafından yaratılmıştır. batmanin origin hikayesi ise, sonraki yıllarda ortaya çıkmıştır. çizgi romanların boykot edildiği ve endüstrinin duraklama dönemi olarak sayılabilecek yıllarda batman, tvden sevenleriyle buluşmuştur.şu sıralar, gotham dizisinde, batmanin origin hikayesi anlatılmaktadır ve 13 yaşındaki david mazouz tarafından canlandırılmaktadır.

dc comics

sherlock
açılımı (gbkz: detective comics) olan ve ilk düzenli villaini çizgi roman alemine kazandıran şirkettir aynı zamanda. çizgi roman kahramanlarının ürünlerini tasarlayıp satma fikri de dc comicsten çıkmıştır.

likya yolu

sherlock
yürüyüşü tam anlamıyla `doğa ile iç içe` yapmak için birebir olan yol. yol boyunca kampçılarla karşılaşmanız muhtemeldir. eğer fazla dayanıklı değilseniz, ilk bir kilometreden sonra, `nası döneriz be hacı` diye sormanızda kuvvetle muhtemeldir.

dikiş makineli bisiklet

sherlock
`hanımlar bu yeni buluş ile hem kilo verebilir, hem söküklerinizi dikebilirsiniz. yarım saat içinde ararsanız, indirimden faydalanabilir, ilk on gün içinde yapılan ürün tesliminde paranızı geri alabilirsiniz.`
muhtemel bandıyla televizyonlarda yerini almıştır, alacaktır.
0 /