confessions

sikinti yok

Yazar  · 12 Mayıs 2014 Pazartesi

  1. toplam anlam 1937
  2. takipçi 2
  3. puan 2435

popo kaldırma operasyonu

sikinti yok
özellikle bazı kadınların takıntısı haline gelmiş olan ameliyat türüdür.
eline kalem ucu değince feryadı koparan bazı kadınların kıçlarına koca koca iğneler sokuyorlarmış, silikon -yağ falan dolduruyorlarmı kalçaların içini. sonuç olarak popo büyük ve kalkık görünüyormuş. da amaç ne?

biz erkekler için değer mi bu kadar eziyete. ha bir de küçük bir not belirli bir süre sonra o koca popo vasfını yitirir demedi demeyin.

tutankamun'un penisi

sikinti yok
uzmanların erekte halde mumyalandığını belirttikleri penistir.

hala o halde duruyor mu bilmiyorum ama çalınmış. nasıl olur demeyin adamın penisini çalmışlar işte. artık tapacaklar mı başka bir şey mi yapacaklar bilmiyorum.

https://www.sabah.com.tr/dunya/2016/01/07/tutankamonun-penisi-ereksiyon-halinde-mumyalandi

çiftleşen hayvanları görünce yolunu değiştirmek

sikinti yok
saygı duyulası, teşekkür edilesi insanların davranışı.

dün tanık olduk. birkaç kedi sokakta koşturuyor, sarı ve diğerlerine göre küçük olan bir kedi daha iri olanlardan ikisi önünü kesti üçüncü siyah beyaz ve iri olan kendi tepesine çöktü hayvanın. (sanki bir tecavüz var gibi ama konumuz o değil) altta kalan küçük sarı kedinin hiç sesi çıkmıyor iki kedi etrafta dolanıyor üçüncü üzerinde küçük hareketler yapıyor. ve sokağın ortasındalar. sokak işlek. ben balkondan izliyorum beni farketmiyorlar. sokağın üst yanından bir genç geliyor yolun kaldırım tarafına geçerek yanlarından onlara baka baka geçti. biraz geçince bir daha dönüp baktı. hayvanların umurunda değil. 2 kedi volta atıyor, "çiftleşen hayvanları rahatsız etmeyin huleyn" havasında dolanıyorlar. sonra aşağıdan bir genç kız ile (muhtemelen annesi olan) bir kadın geliyor. genç kız hayvanları görünce annesine hayvanları gösteriyor. anne pek oralı olmasa da ikisi de hemen onların göremeyeceği arabaların arkasına yani kaldırım üzerine çıkıp yollarına devam ediyorlar. ara ara kaçamak bakışlar falan oluyor tabi. bu şekilde hayvanlar işini bitirene kadar kimse ilişmedi onlara. ben hala balkondayım ama hayvanları değil insanları izliyorum. şunu anladım ki insanımızın çiftleşmeye saygısı büyük. kimse ilişmedi o hayvanlara.

aids'li olduğunu bile bile kan vermek

sikinti yok
bencillikle başlayıp (ben öleceğim nasılsa herkes ölsün) şerefsizlikle biten harekettir.

hastalık sana benzer kan yoluyla geldiyse hakkını ara sorumluların cezalandırılmalarını sağla, yok uçkuruna sahip çıkamadıysan bunda kimsenin suçu yok otur oturduğun yerde adam gibi tedavini ol kurtulmaya çalış.

balonla mastürbasyon yapmak

sikinti yok
kendi kendini tatmin etmek isteyen birinin bu iş için balon kullanması durumudur.

bir filmde gördüm. filmin adını verip yasaklanmasına sebep olmak istemiyorum. adam balonla bir şeyler yapıyor ama beceremiyor sonra sinirleniyor. la bu ne yapıyor acaba falan derken ayıldım. balona vermeye çalıştığı şekil, beceremeyince sinirlenmesi falan vuhuuu. başka ülkeler işi geliştirmiş tabi. şişme kadın olayını bulmuşlar. ama unutmasınlar ki şişme kadının atası balondur.
0 /