confessions

sikinti yok

Yazar  · 12 Mayıs 2014 Pazartesi

  1. toplam anlam 1821
  2. takipçi 2
  3. puan 2139

kadir mısırlıoğlu

sikinti yok
hastalanmış olan kişidir.

cumhurbaşkanı, TBMM başkanı başta olmak üzere çok kişi ziyaret etmiştir kendisini.

sözlerini yazalım da tam olsun.

"Atatürk'ü sevenler ahmak ya da sahtekardır"

"Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiç biri olmazdı" (28 Mayıs 2016 Cumartesi Sohbetleri)

"Bizim gâvur (Mustafa Kemal Atatürk'ten bahsediyor) elin gâvurundan daha şiddetlidir." (28 Mayıs 2016 Cumartesi Sohbetleri)

"Bir kâfiri (Mustafa Kemal Atatürk'ü kast ediyor) beğendin mi namaz kılsan da kâfir olursun. Oruç tutsan da kâfir olursun. Hacca gitsen de kâfir olursun. İman hassas bir şeydir."

"10 Kasım'da saat 09.05'te kenefe (tuvalete) gidin"

“Mustafa Kemal'i methedenin cenazesine gitmem, öyle biri cenazeme de gelmesin”

Atatürk'ü beğenen kâfirdir”

"Mustafa Kemal, Ayasofya'yı annesiyle ilgili bir gerçeğin ifşa olmaması için müzeye çevirdi. Yunan tehdit etti, annesiyle ilgili bir tehditten dolayı mecburiyetten müze yaptı"

"Korkma diye başlıyor niye korkucam lan dünya benden korksun p..zevenk.. Ayy Mehmet Akif.. Serserinin teki" (İstiklal şairi Mehmet Akif Ersoy hakkında söylüyor)

https://odatv.com/erdoganin-kadir-misirogluna-vefasinin-sirri-22021839.html

uzun saçlı sakalsız erkek

sikinti yok
kendini koruması gereken erkektir.

fatih medreselerinden bir tipleme uzun saçlı sakalsız erkeklerin karıştırılabileceği ve onlara karşı yanlış düşüncelere kapılabileceğini söylemiş.

aman dikkat diyelim. cinsiyetinin ne olduğunu tam olarak kestiremediği bir insana karşı cinsel seks düşünebilen bir yaratık kesin kadın olduğunu bildiği birine karşı neler düşünebilir düşünmek bile istemiyorum.

peki ya önünde yürüyen ve kıyafetinden kaynaklı sakallı mı değil mi göremiyorsa ne olacak amanın amanın demek istiyorum.

yani dostlar özellikle fatih çevresinde bu tiplerin dolandığı yerlerde eliniz kıçınızda gezin derim ben. ne olur ne olmaz.

http://www.mynet.com/haber/guncel/sakalsiz-erkek-tartismasina-bomba-yorum-koseler-kendini-korusun-3568872-1

ALEYNA TİLKİ

sikinti yok
altın kelebek ödüllerinde sahne alan ergen.

bir baktım sahnede şapkalı sarışın bir tip İngilizce bağırıyor, ne alaka dedim önce sonra Türkçe bir şeyler söylüyor bir türkü sanırım amanın dedim. bu ses mi dedim. kayıyor bildiğin.

kendini geliştirmeli.
0 /