boğaz kelebek adaptasyonu

kolibandi
sadece yetkili servislerde belirli bir program kullanılarak yapılan tamir-tadilat-temizlik işlemi.

efendim şöyle ki otomatik vites olan arabam kırmızı ışıkta falan durunca deli taylar gibi yerinde duramıyor gitmek istiyordu, ayak frende olmasa zıplayacak sanki. aynı şey geri vites için de geçerli. hatta geri viteste stop ettiği bile oldu son dönemde. bakımları yapan tamirciye götürdüm, şanzumanı açmadan şu ayarı bir yaptırmak lazım ama sadece yetkili servis yapar dedi. geldim opel odak topkapıya (bu arada araç chevrolet aveo) sorunu söyledim. yaptılar. oradan arabayı aldım yaklaşık 2 kmlik yolda arabada hiç titreme dahi olmadı.

anladığım kadarıyla bu boğaz kelebeği hava ile yakıtı karıştıran bir şey kirlenince karışım istenilen oranda sağlanmıyor ya hava ya da yakıt yetersiz kalıyor. araba küçük bir yokuşta bas bas bağırıyor ya da olduğu yerde zıplıyor.

neyse şimdilik sorun yok gibi. akşam arabayı test eder durumun son halini yazarım size.

opel odak

kolibandi
topkapı da bulunan opel ve chevrolet marka araçlara yetkili servis olarak bakan kurum.

fiyatları pek az sayılmaz servis hizmeti alacaksanız önce ücretsiz check-up yaptırın derim. bir dünya eksik çıkarıp bir dünya fiyat verirler, sonra aracınızı o bilgilerle birkaç yere daha gösterin kıyaslamanızı yapın.

odak'ın avantajı işini garantili yapması yarın öbür gün bir sorun olduğunda karşınızda muhatabınızın olması, bu çok önemli bir avantaj bence.