confessions

emrettin

Yazar  · 26 Kasım 2013 Salı

  1. toplam anlam 140
  2. takipçi 0
  3. puan 140

tüsiad

emrettin
halkın gerçekleriyle hiçbir zaman yüzleşememiş elini suya sabuna dokundurmadan cuntacılık yapan kurum. 28 şubat döneminde hükümeti istifaya davet etmiş ve hala yargılanmamıştır.

ücretsiz ulaşım

emrettin
iki tane tinercinin bankolardan atlamak suretiyle oluşturmaya çalıştığı defacto durumdur. görüntüler izlendiğinde 2 adet tinercinin bankodan atladığı ve görevi hırsızlığı önlemek olan güvenlik görevlisini dövmeye başladığı görülmüştür. meşru müdafasını yapan görevli tinerci hırsızlardan birisini yaralamıştır. kaderin cilvesidir ki bu hırsızı ambulansa taşımak onu yaralayan görevliye düşmüş diğer tinerci ise arkadaşını bırakıp kaçmıştır. mesele parasızlık değil ahlaksızlıktır.

darbeci

emrettin
darbeleri alkışlayan, her darbede güçlenen ve gücü eline geçirdiği saniye darbe yapmaya kalkışan kişiye denir. Türkiye`deki en güzel örneği Fethullah Gülen`dir.

ilhan cihaner

emrettin
Ergenekon davası sırasında erzincan cumhuriyet başsavcısı olan kişidir. Operasyonlarında polis yerine jandarma kullandı diye terör örgütü üyesi olmaktan yargılanmıştır. Keser dönmüş sap dönmüş kendisinin neden polis kullan(a)madığını anlamışızdır.
0 /