confessions

sikinti yok

Yazar  · 12 Mayıs 2014 Pazartesi

  1. toplam anlam 1889
  2. takipçi 2
  3. puan 2302

21 aralık gecesi sevgili ile uyumak

sikinti yok
kuzey kutbu için en uzun gece yaşanan 21 aralık tarihinde sevgili ile uyumaktır.

diğer gecelere göre daha fazla sarılmak, daha fazla sıcaklık hissetmek ihtimali yüksektir ama aslında birlikte uyunan süre aslında aynıdır. sadece biraz daha karanlıktır.

ne güzel olur sevgili ile uyumak.

çık git aklımdan

sikinti yok
insanın aklına takılan bir olaya, kişiye ya da olguya yönelik isyanının cümlesidir.

yıllar yıllar öncesine dair anıların tam unutulmaya yüz tutmuşken tekrar canlanması, hafızada kendini tazelemesi sonucu bu anıları/kişileri düşünmek istemeyen insanın belki de yakarışıdır.

yorgunsundur yatarsın ve daha yastığa kafanı koyar koymaz gözün dalar. dalar dalmasına da o an bir siluet belirir gözünün önünde. fotoğraf gibi. masmavi boğaz görüntüsünün üzerine konmuş birkaç ağaç dalı ve önünde vakti zamanında hayatı paylaştığın siluet. kıpırdamaz, gerçek bir fotoğraf gibidir. tek farkı çay içer yine. o bakır demlikten alır çayını senin bardağını da doldurur, şeker atmaz, senin şekerini atar ama karıştırır üstelik. konuşmaz ama. hiç konuşmaz. "ne işin var burada dersin" cevap vermez. "la arkadaş git artık, çık git hayatımdan dersin" boğaza bakar çay yudumlar. kalkmak istersin masadan kalkamazsın da bir türlü, derman yoktur bacaklarda. hiç yapmadığın bir şey yapıp küfredersin yok. sen çırpınışınla kalırsın. o çay içer, boğaza bakar. sana da bakmaz üstelik.

millet rüyasında öpmeli, koklamalı şeyler görür ben çay içiyorum, millet rüyasında kate upton ı görür ben göremiyorum. normal değil, değil mi bu? biri bir fikir verebilir mi? ara ara aklıma giren bu düşünceler yüzünden morning sex'den mahrum kalmaya başladım.

sarhoşken sevişmek

sikinti yok
sarhoş olacak kadar alkol almış çiftlerin günü/geceyi zirvede bitirme çabasıdır.

ancak ben hiç sevmem çünkü göçme eğilimindeki bünye sevişmenin gerçek zevkini alamaz. sevişme dediğin olabildiğince uzun ön sevişmeli olmalı. ama alkollüyken bu olmaz. beden zaten hazır her şeye. iki öpüşürsünüz bir iki okşama falan hemen birleşme safhasına geçip voltranı oluşturup kısa sürede yana devrilirsiniz.

bu mu yani? sevişmek dirayet ister, emek ister. sevişmek tutku ister, zaman ister. öyle tavşan gibi olmamalı. bu hem sevişmeye hem de varoluşumuza aykırıdır.

ayık kafa ile bile bile sevişmeli günler temenni ederim efenim.

ashley graham

sikinti yok
kate upton türünden kadın. manken. gerçek kadın deyince akla gelen ilk isimlerden. 1987 doğumludur. büyük beden manken olarak biliniyor ki onun büyüklüğü bir başkadır. onu böyle sevenlerin sayısı da azdır. azdır derken sayı anlamında. neyse konumuza dönelim. son dönemde çok kilo vermiş. küçülmüş bayaa. önce sağlık tabi ama bazıları iri sever işte. yalnız selülit olayına bir çözüm bulmalı bence de.

16 yaşındaki kız çocuğuna evlenmesi iyiliğine olur raporu verilmesi

sikinti yok
tecavüz sonucu ortaya çıkan durumların sonucu belki de kaybedilecek bir hayat için iyilik sıfatıyla verilen karardır.

çocuğun hayatını karartanlara iyilik yapıp kendi gibi tecavüzcülerle aynı yerde barındırsanız ve insanlığa iyilik yapsanız ne olurdu?

ha barındırmak derken yiyip içip yatmasın gitsin maden ocaklarında işçilerin çalışmadığı yerlerde çalışsınlar ama ücret verilmesin, zaten konaklama ve yemekleri bizden karşılanıyor.

bir kerede tecavüze uğrayanı düşünün be.

kış öncesi doğalgaza zam yapılması

sikinti yok
yanlış faaliyettir.

kış bitiminden yaz ortasına kadar kademe kademe zam yapılmalı doğalgaza. insanların kullanımı azaldıkça zam yapacaksın.

şubatta 300 lira faturanız varsa bu fatura martta 200 e düşer şaaaaaak %20 zam, fatura oldu 240 ne diyecek vatandaş iyi bu ay 60 lira az fatura geldi. nisan da gazı yakmayacak 50 lira fatura gelecek şaaaak bi %10 daha vatandaş şoook. fatura 55 tl vatandaş mutlu. bir sonraki ay sadece tüp ve banyo masrafı fatura 30 tl şaaaaaaak bi yüzde 10 daha fatura 33 tl. vatandaş seviç gözyaşları döküyor.

ama sen bu zamları kalkıp ekimde yaparsan olmaz.
bekletirsen zammı ekime
hiç gelmez işime.

öptüm kib. bye.

şevval şahin

sikinti yok
misss turkey 2018 türkiye birincisi seçilmiş olan 19 yaşındaki model.

ben pek beğendim diyemem. yani daha güzel modeller bulunabilirdi. belki fiziği, duruşu falan farklıdır o nedenle seçilmiştir ama ben yüz güzelliği de önemli derim.

yüzü güzel olacak, boyu benden kısa olacak falan. kriterim çok benim.
0 /