confessions

sikinti yok

Yazar  · 12 Mayıs 2014 Pazartesi

  1. toplam anlam 1949
  2. takipçi 2
  3. puan 2466

beni şaşırt

sikinti yok
ne istediğini ya da isteyeceğini bilemeyen kişilerin karşısındaki kişiye kullandığı sözdür.

dün akşam jet sosyetede öyle bir konuşma vardı. aklıma geldikçe gülüyorum hala.

müşteri :m
Garson: g

m: yiyecek ne var
g: a var b var c var d var
m : siz hangisini önerirsiniz
g: ben c yi öneriririm
m: yok hayır öyle bir şey yap ki şaşırayım, şaşırt beni
g: senin ben g.tüne koyum
m: ney ?
g: çok şaşırdın değil mi?

küfür gibi konuşmak

sikinti yok
zaman zaman insanı öfkelendiren ancak hakaret ya da rencide edici hiçbir ifade bulunmadan kendini ifade etmektir.

genelde sevmediğim biri bana bir şey söylediğinde bunu hissederim. dikkat et ayağın taşa takılacak dese bende senin lan deyip saldırasım geliyor o tiplere.

popo kaldırma operasyonu

sikinti yok
özellikle bazı kadınların takıntısı haline gelmiş olan ameliyat türüdür.
eline kalem ucu değince feryadı koparan bazı kadınların kıçlarına koca koca iğneler sokuyorlarmış, silikon -yağ falan dolduruyorlarmı kalçaların içini. sonuç olarak popo büyük ve kalkık görünüyormuş. da amaç ne?

biz erkekler için değer mi bu kadar eziyete. ha bir de küçük bir not belirli bir süre sonra o koca popo vasfını yitirir demedi demeyin.

tutankamun'un penisi

sikinti yok
uzmanların erekte halde mumyalandığını belirttikleri penistir.

hala o halde duruyor mu bilmiyorum ama çalınmış. nasıl olur demeyin adamın penisini çalmışlar işte. artık tapacaklar mı başka bir şey mi yapacaklar bilmiyorum.

https://www.sabah.com.tr/dunya/2016/01/07/tutankamonun-penisi-ereksiyon-halinde-mumyalandi

çiftleşen hayvanları görünce yolunu değiştirmek

sikinti yok
saygı duyulası, teşekkür edilesi insanların davranışı.

dün tanık olduk. birkaç kedi sokakta koşturuyor, sarı ve diğerlerine göre küçük olan bir kedi daha iri olanlardan ikisi önünü kesti üçüncü siyah beyaz ve iri olan kendi tepesine çöktü hayvanın. (sanki bir tecavüz var gibi ama konumuz o değil) altta kalan küçük sarı kedinin hiç sesi çıkmıyor iki kedi etrafta dolanıyor üçüncü üzerinde küçük hareketler yapıyor. ve sokağın ortasındalar. sokak işlek. ben balkondan izliyorum beni farketmiyorlar. sokağın üst yanından bir genç geliyor yolun kaldırım tarafına geçerek yanlarından onlara baka baka geçti. biraz geçince bir daha dönüp baktı. hayvanların umurunda değil. 2 kedi volta atıyor, "çiftleşen hayvanları rahatsız etmeyin huleyn" havasında dolanıyorlar. sonra aşağıdan bir genç kız ile (muhtemelen annesi olan) bir kadın geliyor. genç kız hayvanları görünce annesine hayvanları gösteriyor. anne pek oralı olmasa da ikisi de hemen onların göremeyeceği arabaların arkasına yani kaldırım üzerine çıkıp yollarına devam ediyorlar. ara ara kaçamak bakışlar falan oluyor tabi. bu şekilde hayvanlar işini bitirene kadar kimse ilişmedi onlara. ben hala balkondayım ama hayvanları değil insanları izliyorum. şunu anladım ki insanımızın çiftleşmeye saygısı büyük. kimse ilişmedi o hayvanlara.
0 /