confessions

turkiyeli

Yazar  · 6 Aralık 2018 Perşembe

  1. toplam anlam 47
  2. takipçi 0
  3. puan 72

play station

turkiyeli
full dolu oyunla satılan 2. el olarak satın aldığınızda sonrasında arızalar ile karşılaşabileceğiniz oyun konsolu. Efendim bu tarz cihazlarda yazılımsal hatalar özellikle güncelleştirmeleri açık bıraktığınızda sıklıkla yaşanır zira ne kadar korsan çalışmaya çalışırsanız o kadar sorunla karşı karşıya kalırsınız ancak bu sorunlarda ixirplaystation şikayet edilen bu sorunları son derece hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

özel dedektif

turkiyeli
türkiye'de son 10 yılda ortaya çıkan bir sektördür. Genellikle emekli polislerin etkin olduğu sektörde en önemli çalışma konusu takip / kayıp kişiler oluşturmaktadır. Amerikan filmlerinden özenerek hepimizin bir ara özel dedektif olmak istediği aşikar. Hatta 80 doğumlular dedektif gadget'i hatırlayacaklardır diye düşünüyorum. Ancak Türkiye'de dedektif olmak için Tc vatandaşı olmak, 4 yıllık üniversite mezunu olmak vb şeylerin dışında ,
kaymakam, vali, hakim, savcı, avukat gibi görevleri yapmış olmak,
milli istihbarat teşkilatında görev yapmış daha sonra kendi isteği ile ayrılmış ya da emekli olmuş kişiler,
polis olarak ya da emniyette, jandarmada görev almış ve kendi özel isteği ile ayrılmış ya da emekli olmuş kişiler özel dedektif olabilir.
ibaresi yer almakta.
0 /