binali yıldırım

kolibandi
58., 59., 60. ve 61. Hükümetlerde Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanı, 61. Hükümette ismi değiştirilen Ulaştırma Bakanlığı yerine Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı. TBMM 22. Dönem AK Parti İstanbul, 23. Dönem AK Parti Erzincan ve , 24. Dönem AK Parti İzmir milletvekilidir. Evli ve üç çocuk babası olan Yıldırım İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Binali_Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m
emrettin
Gün itibari ile izmir büyükşehir belediye başkanlığı`na adaylığı açıklanmış kişi. akp`ye hiç oy atmamış biri olmakla birlikte izmir`de yaşıyor olsa idim kesinlikle bu beye oyumu atardım. istanbul`un ve ankara`nın hatrı sayılır projeleri ilgili belediyelerle değil bizzat hükümet eliyle yapılmaktadır(ör: marmaray, kanal istanbul, ankara metrosu..vs). hal böyle iken izmirimiz hizmet alamamakta ve haliyle belediyenin kısıtlı imkanları izmir`i geri bırakmaktadır.
yusufk78
dün, `çiğli`nin ümraniye olmasına izin vermeyeceğiz` şeklinde saçma bir yorum yapan siyasetçi. ulan, o kötülediğin ümraniye`yi 10 yıldır siz yönetiyorsunuz. hatta, o yöneten şahısı yeniden aday yapıyorsunuz. insan kendi partidaşına taaa izmirlerden sallar mı be oğlum? ayıp sana ayıp.
kolibandi
oğlunun kumarhane görüntülerine `sızdırılmış` gibi davranan, komplolar üzerine konuşan, körfez köprüsü fiyatını fazla bulanları körfezi dolanmaya çağıran akp bakanı.

bir kere de halk için bir şey söyleyin/yapın be.

http://www.mynet.com/haber/guncel/binali-yildirimin-kumar-masasinda-yakalanan-oglu-ve-osman-gazi-koprusu-aciklamalari-sosyal-medyada-tepki-cekti-2427509-1
kolibandi
4 mayıs darbesinin ardından boş kalan başbakanlık koltuğuna oturması en muhtemel kişilerden biridir.

bir akp`linin bahsettiği (gbkz: düşük profilli başbakan) kendisi midir o AKP`liye sormak lazımdır.
kismetse muhendis
başbakan olmadan önce taksi şoförlüğü yapmışlığı vardır. şuradan bakabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=I9U3Sn_dQ6U&list=PLe8pir1CqzIcqK2PX-r1QEEfhIO1Bs0dc
kolibandi
başbakanlık koltuğu biraz bol gelmiş gibi duran başbakan.

kişiliği, iyiliği, zekası hakkında bir şey söylemem ama hani şöyle meydan okuyuşları, böyle başkaldırışları, bu şekil kızmaları var ya onları diyorum olmuyor.
hacarap
akp'nin ibb başkan adayı olacağı iddia edilen kişi.

cumhurbaşkanlığı hariç her görevi yaptı yapıyor denilebilir kişi. Türkiye'de bu ülkede başbakana ihtiyaç yok diyen başbakan olarak tarihe geçen kişidir. son seçimden sonra makamı ortadan kalktığı için TBMM başkanlığına geçti. şimdi de belediye başkanlığına aday gösteriliyormuş.

bir ara izmir belediye başkanlığına da niyetlenmişti. hatta izmir mitinginde alanı dolduran İzmirlilere izmire hoş geldiniz demişti. bunun üzerine muhalifler acaba onlar dışarıdan otobüslerle getirilen kişiler miydi diye soru sormuşlardı. İstanbul için ne olacağını göreceğiz.