confessions
  1. toplam entry 11350
  2. takipçi 3
  3. puan 204825

klorlama

okaliptusa küsen koala
kabaca suyun dezenfekte edilmesidir. sularımızı ne kadar kalitesiz hale getirdiğimizin en yalın ispatıdır. hayal meyal hatırlıyorum eskiden çeşmeden bal kıvamında su akardı ve kana kana içerdik.

kontrast renkler

okaliptusa küsen koala
birbirinden farklı olan, seviyeleri yüksekten alçağa doğru değişen renklerdir. çoğunlukla modacıların ilgi alanında kalan bir alandır. renk kontrastı, açık koyu kontrast, sıcak soğuk kontrast, tamamlayıcı kontrast gibi türleri vardır.

trt belgesel

okaliptusa küsen koala
trt'nin açık ara en iyi kanalıdır.

hd formatında olması ayrı bir güzelliktir. aslanlı ceylanlı belgesel furyasından bıkanlar için, daha doğrusu, belgeselin aslanın ceylanı kovalamasından ibaret olmadığını bilen kişiler için bulunmaz nimettir.

koca bir yaz sıkılmadan usanmadan bu televizyon kanalı ile geçirilebilir. türkiye ve dünyanın farklı coğrafyalarına dair harika belgeseller yayınlanmaktadır. umarım bu kaliteyi hep devam ettirirler.

oyun sokakta güzeldir avm'de değil

okaliptusa küsen koala
modern hayatın çalışan ana babalarına "siz burada fast food'unuzu yerken çocuğunuz da bu plastik topların arasında debelensin" hizmeti sunan avm anlayışına karşı söylenebilecek olan cümlelerden biri.

avm'de kızkaçıran füzesi, tornet, kızak hizmeti de veriyor musunuz? sapan var mı sapan? çelik çomak?...

bükreş antlaşması

okaliptusa küsen koala
1806 ile 1802 yılları arasında cereyan eden osmanlı - rus savaşını sona erdiren bir antlaşma olarak adından da belli olduğu üzere bükreş'te imzalanmıştır. zoraki bir antlaşmadır. rusya, diğer avrupa devletleri ile sorunları olduğu için antlaşmaya razı olmuş, osmanlı ise yıllarca süren savaşlardan yorgun düştüğü için antlaşmaya yanaşmıştır. bu koşullarda antlaşma yine de rusya'nın kazanımlarının göze çarptığı bir antlaşmadır.
dubai vize izmir masaj izmir masaj salonu