monica molina

eski türkiye sözlük
ispanyol şarkıcı. fado müziğini değişik bir tarzda yorumluyor akdenizli sesiyle. daha geleneksel fado ezgilerinin ve altyapılarının dışında. belki bu yüzden eleştirilebilir. ama zaten saf fado dinlemek için başka adresler var. monica molina gerçekten o eşsiz sesi ile her şeyi bambaşka bir güzelliğe bürüyor. akdeniz'in kokusunu buram buram hissettirebiliyor. türkiye sevgisi de olan biri. (nedense bu bizler için pek bir önemlidir. daha çok sev beni, beni daha çok iste) albüm kapağında istanbul fotoğrafı olan biri. buralara daha sık gelmeli.
oh amores, pequeno fado, dime, tu nombre, aqua y sed aklıma ilk gelen şarkıları.

otomobil

onur55
türkiye`de tiryakileri olan ve oldukça rekabetin olduğu çok önemli sektörlerden birisi. bu sektörde önemli bir yere sahip honda`da adını her geçen gün otomobil piyasasına altın harflerle yazdırıyor.http://honda.com.tr/otomobil adresinden ulaşabileceğiniz honda, otomobil piyasasında daha çok iş yapacağa benziyor.

istanbul kafası

kolibandi
şehrin içindeyken sövüp saymaya, dışardayken şimdi İstanbul`da olmak vardı anasını satayım türküsünü söylemeye neden olan kafadır.

ayıkken sarhoş sarhoşken daha sarhoş eden kafadır.

Kılıç artığı

kolibandi
Katliamlardan sağ kurtulmuş olanlara katliam yapanların söylediği sözdür.

Anadolu da katliama maruz kalan Alevi ve Ermeniler e katliamı yapanların küçümsemek amaçlı söylediği sözdür.

En son devlet bahçeli Abdülkadir Selvi için bu sözü söyledi bu sözü.

Bahceli'yi De biliyoruz, Selvi yi De.

kabuğuna çekilmek

catacomb
Duvarlara çarptıktan sonra insanın kendi içine çekilmesi ve ben nerelerde yanlış yaptım neden işler yolunda gitmiyor diye sorgulamasıdır. Bunun sonucunda kişi kendisiyle kavga eder ki bu kavganın sonunda yeni biri olarak tekrar insan alemine karışır.
dubai vize izmir masaj izmir masaj salonu