confessions

benden yazar olmaz

Kurucu  · 17 Temmuz 2013 Çarşamba

  1. toplam anlam 25375
  2. takipçi 2
  3. puan 28448

kelle paça çorbasının otizme iyi gelmesi

benden yazar olmaz
mesleğini İngiltere'de sürdüren Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr. Natasha Campbell McBride'ın bizzat kendi otizmli çocuğunda uyguladığı ve başarıya ulaştığını iddia ettiği süreç.

birçok hastalığın bağırsak florasındaki rahatsızlıktan kaynaklandığını belirten Mcbride, bağırsak ve psikolojik sorunlar için doğal tedavi yöntemi olan gaps tedavi protokolünün kelle paça çorbasını ön plana çıkardığını belirtmiş.

https://yemek.mynet.com/otizm-hastasi-oglunu-kelle-paca-corbasiyla-iyilestirdi-1172268

ağrı kesici içtikten sonra eşcinsel olmak

benden yazar olmaz
23 yaşında olan Scott Purdy isimli bir insanın başına geldiğini iddia ettiği olay.

adam bir şekilde ayağını kırıyor ve ağrı kesici kullanmaya başlıyor. ilacı kullanmaya başladıktan sonra libidosunun düşmeye başladığını belirten purdy aynı zamanda erkeklere ilgisinin de artmaya başladığını belirtmiş. 6 aydır birlikte olduğu kız arkadaşından ayrılmış ve erkeklerle zaman geçirmeye başlamış...

(bkz:insan gerçekten hayret ediyor)

şırıngalı saldırı

benden yazar olmaz
bazı kafayı yemiş kişilerin özellikle toplu taşıma araçlarında insanlara virüs yaymak için yaptıkları bir saldırı çeşidi.

mağdurlar bu saldırıya uğradıklarında kendilerine sadece bir iğne battığını sandıklarını ve bu durumu önemsemediklerini belirtmişler.

http://www.mynet.com/haber/guncel/metrobuste-siringali-hemsire-dehseti-iste-skandal-olaya-verilen-ceza-4036634-1

tortum şelalesi

benden yazar olmaz
unesco'nun dünya miras listesine aday gösterilen, aynı zamanda türkiye'nin en büyük şelalesi ünvanını elinde bulunduran şelale.

erzurum artvin karayolunun 110. kilometresinde ve uzundere ilçesi sınırları içerisinde kalmakta olan şelale 21 metre genişliğe ve 48 metre yüksekliğe sahiptir.

trump'ın türkiye'de tutuklu bulunan rahip hakkında twit atması

benden yazar olmaz
türkiye'nin trump gibi bir delinin özel ilgi alan radarına girdiğinin işaretidir.

dünyada amerikalıların yargılandığı tek ülke türkiye değil sanırım. ama bu deli artık bize özel ilgi duymaya başlamış.

"ABD'de iyi bir centilmen ve Hristiyan lider olan rahip Andrew Brunson, Türkiye'de yargılanıp zulüm görüyor. Ona casus diyorlar ama ben ondan daha çok casusum. Umarım kendisinin ait olduğu güzel ailesine ve yurduna dönmesine izin verilir" demiş.

ayı izlemek için çöplüğe gitmek

benden yazar olmaz
doğayla insanın iç içe geçmesi, insanın doğal alandan geriye bir şey bırakmaması, insanın selfie çılgınlığı... adına ne denirse denilsin, kars'ta moda haline gelen ilginç aktivite.

efendim, sarıkamış ilçesinin 5 km uzağında bulunan çöplüğe kış uykusundan uyanan ayılar yiyecek bulma amacı ile geliyorlar. vatandaşlar da ayıları yazlık sinema izler gibi izlemek için araçları ile bölgeye geliyorlar. bununla da yetinmeyen vatandaşlar ayılarla selfie çekiyorlar. değişik bir toplumuz vesselam. çöplük manzaralı ayılı selfie.
0 /