confessions

kismi yuk

Yazar  · 16 Aralık 2013 Pazartesi

  1. toplam anlam 1219
  2. takipçi 0
  3. puan 1303

kadir topbaş'ın istifa etmesi

kismi yuk
ibb başkanı kadir Topbaş'ın belediye meclisinin aldığı bir kararı veto etmesi ardından meclisin aynı kararı tekrar alması üzerinden beklenilen ve dün itibari ile gerçekleşen gelişmedir.

topbaş açıklamasına teşekkürlerle başlamış, hicri yılbaşını kutlamış, çalışma arkadaşlarına teşekkür etmiş ve üstüne basa basa partiden değil belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini söylemiştir.

ne kadar gizlemeye çalışsa da konuşmasında bir kırgınlık var olan topbaş kendisine görev verilmesi durumunda partisi için çalışacağını da özellikle belirtmiştir.

sevilay çete kaya

kismi yuk
Gaziantep cumhuriyet kadınları derneğinin başkanı olan aktivist.

şiddet gören bir kadına yardım elini uzatmış ve kadını aynı zamanda eski çalışanı olan kocasından kurtarmıştır. (kocasına uzaklaştırma cezası verilmiştir)

bu durum üzerine ceza alan adam kendisini kaçırmış ve işkence etmiştir.

Türkiye'de kadına yönelik şiddeti işkence görerek yeniden ispat etmiştir. kendisini kaçıran ve işkence eden yaratığa ne olacağını bilemiyoruz ama Sevilay kaya artık kadın hareketinde önemli bir yere gelmiştir.

aysel tuğluk'un annesinin cenazesine saldırı

kismi yuk
ayıp diye geçiştirelemeyecek eylemdir.

insanlıktan nasibini alamamış yaratıklar yüzünden 78 yaşında bir kadının cesedi mezarından çıkarılmış.

bu ırkçılıkla, milliyetçilikle, ideolojiyle falan açıklanamaz. ülkücüyüm deseler kaç mezarlıkta aynı toprağın altında yatıyor ülkücüler ve sağken çatıştığı insanlar. bunlar bindirilmiş, doldurulmuş, kurulmuş yaratıklardır.
0 /