confessions

kolibandi

Yönetici  · 19 Temmuz 2013 Cuma

  1. toplam anlam 24932
  2. takipçi 3
  3. puan 26889

sünnet olmadan ümmet olmaz

kolibandi
istanbul'un bir çok yerinde bilboardlara asılmış reklamlardaki ifadedir.

o sünnet insanları ayırmayı, bunlar cennetlik cehennemlik diye ayırıyor muydu acaba?

o sünnet cinsel saldırılara iyi göstermeye çalışıyor muydu acaba?

o sünnet farklı olanı yok etmeyi öneriyor muydu acaba?

bu kampanya tamamen siyasi oyunlar ve düşmanlıklarla büyütülmüş örgütlerin peygamber hayatının arkasına gizlenmekten başka nedir ki?

üsteik bu kampanya doğrultusunda hazırlanan ve okullarda dağıtıldığı iddia edilen kitaplarda bu insanlık dışı düşünce uygulamalarla yalan yanlış ifadelerin çocuklarımızın beynini kirletmesine çaba harcanmaktadır.

demiş ki kitapta : Osmanlı'yı yıktılar yerine bir şey ikame olmadı

be hadsiz bu kitabı yazabildiğin, okullarında dağıtabildiğin yer neresidir? hangi ülkenin evlatlarının beynini kirletmeye uğraşıyorsun. ne demek "yerine bir şey ikame olmadı"

demiş ki : Bütün Müslümanların en başta gelen, en kıymetli, en şerefli hizmeti cihattır

ben bu sözü ışid'den biliyorum, hizbullah'tan biliyorum, el kaideden biliyorum. cihat diye ortadoğu kan ağlıyor neden çünkü birileri cihat yapıyor, o cihatta senin kirletmeye çalıştığın çocuklarımıza anlatıldığından çok farklı. yarın kandırdığınız bir evladımız kalksa cihat diye bir yere girip insanları katletse ne diyeceksin. biliyorum ki sevineceksin buna çünkü sen kirletmeye çalıştığımız çocuklarımıza hedef bile göstermişsin.

demişsin ki : Bir git bakalım Kadıköy tarafına… Bir Adalar vapuruna bin. Millet çıplak geziyor, çıplaklar kulübü var, plajlar var. Şimdi bizim içimizden al bir İngilizi koy karşına, al bir Fransızı koy karşına. Bil bakalım hangisi Türk? Anlamak mümkün değil. Saç aynı, zibidi pantolon aynı, tavır aynı, yüz aynı, her şey aynı…

hedefi de göstermişsin yani. arap gibi sarık cübbe giyse, çarşafa burkaya girse iyi onun dışındakiler hedef öyle mi?

demiş ki : Bizi Allah doktor olalım diye dünyaya göndermedi. Ziraatçı olalım diye de dünyaya göndermedi. Allah hepimizi kendi dinine hizmet etmekle vazifeli kıldı.

dünya da ağlayan her 100 kişiden 90 ı islam coğrafyasındaysa eğer bu düşünce yüzünden ağlıyor. çünkü allaha kul olmak adına diğer tüm dünyevi işlerden elimizi eteğimizi çekmemizi isteyenler bizi inanç ile uyutup yıllarca ürettikleri ürünleri sattılar. onların teknoloji çöplüğü olduk. sonra silah sattılar bize. sonra dediler ki yan komşun sana karşı silahlanıyor, sen git onu vur arkanda ben varım.

ve sen meb aracılığı ile sünnetin arkasına gizlenen insanlık düşmanı, sen bütün bunları bilerek yapıyorsun amacın ülkemin insanlarının da ortadoğudaki gibi, arap coğrafyasındaki gibi kaosa girmesini sağlamak.

ne sünnet, ne peygamber, ne din. senin hizmet ettiğin yegane unsur emperyalizmdir. sen insanları birbirine kırdırarak tam da emperyalizmin ekmeğine yağ sürüyorsun. çünkü beynini kirletmeye çalıştığın o çocuklar halkın çocukları. senin istediğin kaos çıktığında halk çocukları kalacak alanda, diğerleri kaçıp gidecek ve sen avuçlarını ovuştura ovuştura dökülen kanı izleyeceksin.

ama sana izin verilmeyecek. bu ülkede yaptığın pislikleri ifşa eden güzel insanlar hala var. ve emin ol hiç de az değil.

http://www.mynet.com/haber/guncel/meb-kitabi-allah-doktor-olalim-diye-gondermedi-3632546-1

mustafa tatcı

kolibandi
yabancı dil sınavını geçemediği için 25 yıldır yrd doçent olarak çalışmalar yürüten akademisyen.

gazi üniversitesi öğretim görevlisidir.

devletten izin almadan uluslararası dergiye makale yazmanın vatan hainliği olduğunu söylemiştir kendisi.

bir de bir çok akademisyenin yabancı dil sınavına 4000 dolar karşılığında başkasını sokarak bu sınavı geçtiğini de iddia etmiştir.

https://odatv.com/devletten-izin-almadan-uluslararasi-dergiye-makale-yazan-akademisyen-vatan-hainidir-1901181200.html

devletten izin almadan uluslararası dergiye makale yazmak

kolibandi
mustafa tatcı'ya göre vatan hainliğidir.

yorumsuzca yapıştırıyorum:

"Özellikle fen ve teknik sahalarda yapılan ve buluş niteliği taşıyan araştırmalar devletimizin, milletimizin emrine verilmeden, patenti tescil edilmeden uluslararası şebekelerin çıkardığı dergilerde yayınlanmamalıdır. Bu bilgilerin yabancı güçlerin emrine verilmesi vatan hainliğidir."

aslında doğru söylüyor küçük bir eksik dışında. türkiye'de herhangi bir alanda yapılan çalışmalar incelendiğinde devletimizin akademik çalışmalara ne kadar destek verdiğini, bilimsel ve akademik araştırmaları ne kadar desteklediğini biliyoruz.

hani bilimsel temelli olan okunmuş fasülye deneyi vardı ya unutmayalım onu.

https://odatv.com/devletten-izin-almadan-uluslararasi-dergiye-makale-yazan-akademisyen-vatan-hainidir-1901181200.html

türkiye'nin afrin operasyonu

kolibandi
rte'nin bir gece ansızın gelebiliriz dediği suriye'ye yönelik operasyonlardan biridir.

an itibari ile başlamıştır.

meral akşener'in deyimi ile siyasilerin çocuklarının da katılması gereken operasyondur. akşener'i ilk defa bu kadar desteklediğimi farkettim.

canan kaftancıoğlu

kolibandi
chp istanbul il başkanlığına seçilmiş olan siyasetçi.

rte kendisine tepki göstermese hiç dikkatimi çekmeyecekti. yok polise taş atmış, yok eylemlerde ön plana çıkıyormuş falanmış filanmış falan.

hatta terör örgütleri pkk ve dhkpc için propaganda yapıyor diye soruşturma bile açılmış.

akp ve rte nin bu kadar tepkisini aldı ise dikkate değer birisi olmalı.

necati yener

kolibandi
cağaloğlu anadolu lisesi müdürüdür.

son dönemde okulda yaşanan bazı olaylardan kaynaklı bazı velilerle sorunlar yaşayan kişidir.

olayı incelediğini iddia eden a haber, atv, sabah gazetesi gibi basın yayın organları müdürle sorun yaşayan velileri terörist ilan etmişler ve bir grup veliyi ekranlarına çıkararak mutluluklarını yansıtmışlardır.

şimdi altını çizmek lazım bu haberi yapanlar a haber, atv ve sabah gazetesi. cağaloğlu anadolu lisesi devleti alanın proje okullarından. yani müdür seçilmişler arasından atanmış biri.

veliler diyor ki okul aile birliği bile doğrudan müdürün isteğine göre oluşturuldu, onun istediği kişiler orada görev yapıyor.

iddialar ciddi. müdürü deli gibi savunan atv, a haber ve sabaha selam olsun.

https://odatv.com/terorist-demislerdi-1501181200.html

yardımcı doçent

kolibandi
üniversitelerde yüksek lisans ve doktorayı bitirdikten sonra gelinen akademik ünvan.

doçentlikten de önce gelir.

geçtiğimiz günlerde rte çıkıp kaldıracağını söylemişti yardımcı doçentliği. yahu bunun akademik bir kurulu yok mu kurul kalkıp dese ki "yaw arkadaş bu yardımcı doçentlik uyduruk hadi biz bunu kaldıralım" tamam diyeceğiz ama rte takılmış kaldıracam diyor. hayır bir yakını bu aşamaya takılmış da akademik kariyerini yükseltemiyor mu ne?

kapitalist oyunlar

kolibandi
kapitalizmin varlığını devam ettirebilmek için giriştiği ve şimdiye kadar hep başarılı olduğu oyunlardır.

mesela savaşlar artık toprak almak, sınır genişletmek üzere değil de sömürge artırmak, mevcut mal-silah-yapı malzemesi vb. tüketimini artırmak ve yenilerinin imalatını sağlamak için yapılması

sosyalist iktidarların durumunu kötü göstermek için spekülatif haberler yayarak uluslararası platformda o ülkeler güvencesiz gösterilmesi.

kapitalist tekellerin beğenmediği bir lideri ortadan kaldırmak için iktidar düşürücü olayların yaşanması.

aklıma ilk gelenler bunlar. mesela kazalar, saldırılar, tuzaklar, anlaşmalar ....
0 /