confessions

sikinti yok

Yazar  · 12 Mayıs 2014 Pazartesi

  1. toplam anlam 1814
  2. takipçi 2
  3. puan 2127

uzun saçlı sakalsız erkek

sikinti yok
kendini koruması gereken erkektir.

fatih medreselerinden bir tipleme uzun saçlı sakalsız erkeklerin karıştırılabileceği ve onlara karşı yanlış düşüncelere kapılabileceğini söylemiş.

aman dikkat diyelim. cinsiyetinin ne olduğunu tam olarak kestiremediği bir insana karşı cinsel seks düşünebilen bir yaratık kesin kadın olduğunu bildiği birine karşı neler düşünebilir düşünmek bile istemiyorum.

peki ya önünde yürüyen ve kıyafetinden kaynaklı sakallı mı değil mi göremiyorsa ne olacak amanın amanın demek istiyorum.

yani dostlar özellikle fatih çevresinde bu tiplerin dolandığı yerlerde eliniz kıçınızda gezin derim ben. ne olur ne olmaz.

http://www.mynet.com/haber/guncel/sakalsiz-erkek-tartismasina-bomba-yorum-koseler-kendini-korusun-3568872-1

ALEYNA TİLKİ

sikinti yok
altın kelebek ödüllerinde sahne alan ergen.

bir baktım sahnede şapkalı sarışın bir tip İngilizce bağırıyor, ne alaka dedim önce sonra Türkçe bir şeyler söylüyor bir türkü sanırım amanın dedim. bu ses mi dedim. kayıyor bildiğin.

kendini geliştirmeli.

august ames

sikinti yok
porno film yıldızı.

gay filmlerinde oynayan erkeklerle aynı filmlerde oynamayacağını açıkladıktan sonra homofobik olduğu gerekçesiyle çok sayıda eleştiri aldı.

tabi dayanamadı eleştirilere.

intihar etmiştir. yazık olmuştur.

23 yaşındaydı.

seksi pozlar vererek ben bu işi biliyorum imajı veren kadın

sikinti yok
neye hizmet ettiği anlaşılamayan kadındır.

gerçi seksi poz denildiğinde duruma göre değişir her şey. mesela paris Hilton ne yaparsa yapsın bana seksi gelmiyor ama kate upton rahibe kıyafeti giyse dahi bir hüpletiyor gönlümü. anlatabildim mi?

neyse konumuza dönelim. öyle poz veren ama sevişirken takoz gibi olan çok kadın gördüm. övünmek için değil ha sürpriz yaşamayın diye söylüyorum, inanmayın o pozlara.

en seksi halin ardından bile karşınıza çıkacak olan bir türk kızıdır. gösterir ama elletmez, koklatır ama öptürmez, elletir ama sıktırmaz falan. utanır, kaçar. sıkıntıdır yani.

demet evgar

sikinti yok
değişik bir çekiciliği olan sanatçı.

sadece cinsellik düşünülecek bir kadın değil. sohbet edilebilecek gibi duruyor. şahsen tanımıyorum ama bir gün gelse gel bir yemek yiyek dese. kırmam yani.
0 /